قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

اشتباهات متداول در تعیین قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی

همانطور که می دانید با زیاد شدن مارک های مختلف دستگاه تصفیه آب خانگی در بازار ، ملاک های زیادی برای قیمت دستگاه تصفیه آب خانگی می باشد.

بسیاری از فروشندگان نا آگاه برای گرفتن سود بیشتر و منفعت خود به این موضوع دامن زده اند و ذهن مشتری را منحرف کرده اند.

اما باید توجه داشته باشید که قیمت ارزان ملاک خوبی برای تصمیم گیری نیست ، بلکه می توان دلیل خوبی برای نخریدن دستگاه باشد.

بسیاری از دستگاه های تصفیه آب ارزان قیمت عمدتا محصول کشور چین هستند که از مواد اولیه نا مرغوب و غیر بهداشتی ساخته شده اند.

پلاستیک به کار رفته در بدنه آن از نوع نامرغوب و بازیافتی است و به جای استفاده از کربن مناسب در فیلتر های کربنی از ذغال سنگ استفاده شده است.

این دستگاه ها در شرایط نا مناسب بهداشتی تهیه می شوند و مجموع این عوامل باعث می شود که قیمتشان ارزان تر باشد.

آیا حاضرید به خاطر صرفه جویی اندکی پول ، سلامتی خود و فرزندانتان را به خطر بیاندازید؟

خرید با توجه به ظاهر دستگاه

بهداشتی بودن و استاندارد بودن دستگاه تصفیه آب از اهمیت زیادی بر خوردار است و نباید ظاهر زیبا و شیک دستگاه روی انتخاب شما تاثیر بگذارد.

مشاهده شده بسیباری از فروشندگان سود جو با اضافه کردن قطعات بی مصرف و اضافی به دستگاه از نا آگاهی مشتریان سوء استفاده کرده و دستگاه خود را دقیق تر و با کیفیت تر جلوه دهند.

یکی از این قطعات بی مصرف گیج فشار سنج است که به صورت یک عقربه بر روی دستگاه قرار می گیرد . وجود این فشار سنج بر روی دستگاه هیچ کاربردی ندارد و هیچگونه اطلاعاتی را به شما انتقال نمیدهد.

توجه به هدایای حین فروش

دادن هدایایی نظیر فیلتر اضافی ، تی دی اس متر و … همراه دستگاه مرسوم شده .عرضه این هدایا به خودی خود بد نیست ، اما نباید تبدیل به ملاکی برای تصمیم گیری شما شود.

به این فکر کنید که در صورت غیر استاندارد بودن و نا مرغوب بودن دستگاهی که قصد خرید آن را دارید ، چندین برابر قیمت این هدایا را باید صرف مصارف پزشکی یا تعمیرات دستگاه کنید.

لذا قبل از خرید به بهداشتی بودن و استاندارد بودن دستگاه توجه کنید.

کارشناسان و فروشندگان گروه هیرساب با بیش از10 سال تجربه در فروش و تعمیرات دستگاه تصفیه آب ، آماده ارائه مشاوره در خرید دستگاه آب مناسب می باشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرسد.

قیمت تصفیه آب , تصفیه آب خانگی , قیمت تصفیه آب خانگی , فیلتر تصفیه آب , تعویض فیلتر تصفیه آب , انواع فیلتر تعویض آب , طریقه تعویض فیلتر تصفیه آب , دستگاه آب شیرین کن ,

آدرس:بابل_چهار راه شهاب نیا_خیابان استادیوم_حر 5

01132310739

09112147182

اینستاگرام: https://www.instagram.com/hirsaab/

تلگرام:t.me/hirsaab

لطفا نظر خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *